Apartmány projektu GolfChalet sú situované v srdci golfového ihriska Black Stork vo Veľkej Lomnici. Rezort sa nachádza na slnečných pozemkoch v novovybudovanom území obklopenom krásne upraveným golfovým ihriskom. Majiteľom apartmánov GolfChalet ponúka exkluzívne výhľady na Lomnický štít a Vysoké a tiež Belianske Tatry.

Dobrý projekt začína špičkovými materiálmi

Každý apartmánový dom je postavený z unikátneho dreva - z polárnej fínskej borovice, ktorá vyniká vysokou hustotou, pružnosťou a nízkou vlhkosťou, pretože za polárnym kruhom rástla pomaly, často až 120 rokov, kým bola využitá na stavbu. Toto drevo pochádza z dobre spravovaných, udržateľných lesov v severnom Fínsku rastúcich priamo pri polárnom kruhu.

Jedinečná architektúra

Jedinečné drevo architekt v spolupráci s developerom doplnil o kvalitné talianske kamenné obklady a sklo, teda prírodné materiály, ktoré v tomto spojení prinášajú zdravé bývanie a zároveň veľmi exkluzívny a solídny horský vzhľad apartmánových domov. Budúcemu majiteľovi apartmánu navodí pocit neopísateľnej atmosféry. Citlivé prepojenie vonkajšieho vzhľadu a interiéru ponúka zážitok z čistoty zdravého bývania na dohľad od najkrajšieho kúta našej krajiny - Vysokých Tatier.

Apartmány vždy na dosah

Lokalita rezortu GolfChalet je veľmi dobre dostupná pre všetky druhy dopravy, cestnú aj železničnú. Zastávka vlaku sa nachádza neďaleko rezortu, a letisko Poprad sa nachádza iba 10 minút cesty autom od vášho budúceho apartmánu, rovnako ako napojenie na diaľnicu D1.

Krásny vyhľad aj súkromie 

V projekte GolfChalet je plánovaná výstavba štyroch apartmánových domov. Tieto sú navrhnuté ako dvojpodlažné , na prízemí sa nachádzajú 3 apartmány s terasami a na poschodí 3 apartmány s priestrannými loggiami, vhodnými aj na posedenie spojené s grilovačkou. Umiestnenie apartmánov v domoch je navrhnuté tak, aby si každý z majiteľov mohol vychutnať nádherné výhľady na Vysoké Tatry a upravené golfové ihrisko, no zároveň mal v každej chvíli dostatok súkromia a pocit intimity.

Nechajte sa očariť priestorom

V každom apartmánovom dome sa nachádza 6 apartmánov. Štyri z nich majú celkovú plochu 83 m2 a dva ponúkajú 74 m2 úžasného priestoru. Každý z nich vás uchváti veľkými presklenými plochami, ktoré ponúkajú nerušený výhľad na majestátne štíty Tatier. Vysoký štandard prevedenia interiéru nesklame ani tých najnáročnejších vďaka kvalitným dreveným podlahám, dverám, či nadčasovým obkladom a dlažbám. Všetka sanita pochádza zo sortimentu Ideal Standard. Budúci majiteľ sa môže rozhodnúť, či zariadenie a vybavenie apartmánu bude riešiť individuálne, alebo sa rozhodne pre komfortné riešenie a prenechá to po dohode na developerovi GolfChalet.

Pohodlie a služby pre spokojnosť majiteľa

Pre majiteľov apartmánov budú k dispozícii odkladacie priestory nachádzajúce sa v spoločných priestoroch apartmánového domu. Tieto poslúžia predovšetkým na odkladanie športového vybavenia (lyže, bicykle, golf, palice a pod.).

O apartmán sa majiteľom radi postaráme, zabezpečíme im služby upratovania, správy a údržby objektu a taktiež okolia apartmánových domov. Určite mnohí ocenia aj služby reštaurácie a wellnes štvorhviezdičkového hotela International ****, nachádzajúceho sa len pár desiatok metrov od apartmánových domov GolfChalet.

Aktuálne už je spustený predaj apartmánov v prvom apartmánovom dome GolfChalet.

Developer

výstavbu projektu zastrešuje a realizuje spoločnosť GolfChalet s.r.o., ktorá reprezentuje fínskeho výrobcu zrubových domov KUUSAMO. Má niekoľkoročné skúsenosti s výstavbou zrubových domov z fínskej borovice. Taktiež spoločnosť GolfChalet s.r.o. zastupuje na slovenskom trhu talianskeho výrobcu tých najkvalitnejších obkladových kameňov RASTONE.

Preto aj základný použitý materiál na výstavbu apartmánových domov GolfChalet je husté severské drevo s výnimočnými vlastnosťami a kvalitný taliansky obkladový kameň RASTONE. Kombinácia týchto dvoch materiálov je zárukou vynikajúcich úžitkových vlastností a neopísateľnej atmosféry a pohody.

 


www.kuusamo.sk

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.